Події

 

Проведення заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування

 

У Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися заходи щодо святкування Дня місцевого самоврядування, який відзначається в Україні 7 грудня 2020р. Для членів студентського парламенту та кандидатів до його лав була розгорнута активна тимбілдингова кампанія «Разом ми – сила!», заходи якої були спрямовані на згуртування нового колективу.

 

Так, 4 грудня для кандидатів та членів студентського парламенту в рамках роботи Парламентської школи був проведений тренінг «Будуємо ефективну команду» (коуч: практичний психолог О.О.Дуплій), метою якого було формування сприятливого психологічного клімату, усвідомлення кожним учасником своєї ролі та функції.

 

 

Під час вправ «Близьке знайомство» та «Конверт з цікавинкою», студенти розповідали про свої особливості та індивідуальні риси характеру, вчилися розуміти один одного та розвивали доброзичливе ставлення до кожного учасника. Найбільш активно проявити себе парламентери змогли під час командної гри «Activity», що підвищує комунікативні навички, розвиває вміння працювати в команді та мотивує до самовдосконалення та рефлексії.

 

07 грудня 2020 року з нагоди Дня збройних сил України, який відзначається 6 грудня, члени студентського парламенту поклали квіти до меморіальної дошки в знак вшанування пам'яті випускника закладу Гайдука Іллі Віталійовича, який загинув під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

 

 

Заходи, присвячені згуртуванню нового колективу, закінчилися у дружній атмосфері спільного засідання діючого складу студентського парламенту та кандидатів до його лав. Святковий неформальний формат зустрічі – круглий стіл «За чашкою чаю» з елементами тренінгових вправ (коуч: кульорганізатор Сизонова Д.І.) викликав зацікавленість у студентів, які презентували своє бачення роботи у студентському парламенті, налагоджували формальні та неформальні зв’язки в колективі. Зустріч пройшла в цікавій та дружній атмосфері!

 

 

Отож, члени новоствореного колективу налаштовані на спільну роботу, готові виявляти творчість та нести відповідальність за спільну справу.

 

Практичний психолог О.О.Дуплій

Культорганізатор Д.І.Сизонова

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ