Події

 

ЦИКЛ ЗАХОДІВ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ

«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

 

У грудні 2020р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі пройшов цикл заходів до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Дана акція щорічно проводиться в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно, дати початку та завершення вибрані не випадково: вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

 

Тож, з метою привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в молодіжному середовищі, толерантного відношення до ВІЛ-позитивних людей та протидії торгівлі людьми 01 грудня 2020р. соціально-психологічною службою технікуму та Наркопостом був проведений інформаційно-просвітницький всеобуч для старост академічних груп.

 

 

У ході даної просвітницької кампанії практичним психологом (Дуплій О.О.) та соціальним педагогом (Морозовою Ю.Ю.) було зазначено, що насильство в сім'ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини, надано інформацію щодо видів насильства, правил формування ненасильницької моделі взаємовідносин у сім’ї та суб’єктів роботи у сфері попередження та протидії домашнього насильства аби знати, як себе поводити і куди звертатися у даних випадках.

 

 

 

Також, на Всеобучі представники груп разом з керівником Наркопосту (Шишкіна Л.О.) та членами студентського парламенту розглянули проблему толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Здобувачі освіти активно відповідали на питання щодо шляхів інфікування вірусом імунодефіциту способів захисту та в чому різниця між ВІЛ і СНІД.

 

 

Після підвищення обізнаності 02.12.2020р. старости академічних груп разом із кураторами провели єдину інформаційну годину за темами: «Ненасильницькі взаємовідносини і сім’ї» та «Теорії про походження ВІЛ/СНІДу». В групах відбулося активне обговорення даних тем з залученням перегляду відповідних відеоматеріалів, а в деяких - розгляд гострих питань навіть посприяв відкритим дискусіям.

 

 

 

За оприлюдненими даними Національної поліції України, тільки за десять місяців 2020 року зареєстровано 174386 заяв і повідомлень про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з домашнім насильством, з них 150088 – подано дорослими особами жіночої статі, 21174 – дорослими особами чоловічої статі та 3124 дітьми (до 18 років).

 

Просвітницько-інформаційна робота в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» дуже важлива і корисна та особливо актуальна в умовах пандемії COVID-19. Адже знання – це сила, яка допоможе молоді створити соціум вільний від насильства!

Соціально-психологічна служба КДКЕТ

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ