Події

 

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ОБЛІКУ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

 

З 3 по 7 грудня 2018 року у Криворізькому державному комерційно - економічному технікумі проводився тиждень циклової комісії обліку та економічних дисциплін, який був насичений різноманітними заходами і цікавими подіями, організованими та проведеними викладачами разом зі студентами технікуму.

 

Мета предметного тижня – популяризація навчальних дисциплін та заохочення студентів до їх вивчення, поглиблення інтересу до обраної професії.

 

 

3 грудня проведено навчальний практикум в ПАТ КБ «Приватбанк». Метою заняття було підвищення мотивації навчання, стимулювання та вдосконалення набутих практичних і теоретичних навичок.

 

Керівник регіонального центру з підбору персоналу Криворізької філії ПАТ КБ «Приватбанк» Головань Л.П. гостинно провела зустріч зі студентами спеціальності «Бухгалтерський облік» гр. ОБ-17-1 і викладачем спецдисциплін Пономаренко Н.В. Фахівець ознайомила майбутніх спеціалістів з банківською системою, історією банку, комплексом банківських продуктів і послуг, перевагами зарплатного проекту, мобільним банкінгом, Он-лайн послугами "Клієнт-Банк", формами розрахунків, он-лайн практикою.

 

Тема фінансової грамотності викликала великий інтерес. Студенти активно брали участь в обговоренні питань заощаджень, банківських технологій, особливостей планування власного бюджету і постановки фінансової мети, адже від вміння грамотно розподіляти і накопичувати свої кошти залежить майбутній добробут.
В ході зустрічі студенти виявили бажання проходити переддипломну практику у відділеннях Приватбанку з подальшим працевлаштуванням.

 

 

3 грудня в КДКЕТ викладачами Лакомовою О.В. та Верещук О.С. проведена міні-конференція «Цікавий світ математики». Мета конференції: показати, що математика - галузь невтомного пошуку і важкої до самозабуття праці.

 

Свої дослідницькі роботи представили студентки першого курсу: Вижимок Вікторія (гр. ХТ-18-1), Третяк Анастасія (гр. ОБ-18-1), Малиця Варвара (гр. ГС-18-1), Погрібна Валерія (гр. РС-18-1), Чугуй Валерія (гр. ГС-18-1). Доповідачі розповіли про зв'язок математики з різними галузями науки: кулінарією, військовою справою, живописом, архітектурою та музикою.

 

Учасники конференції поринули в цікавий світ математики, зрозуміли важливість вивчення цілої системи математичних пояснень і теорій та вміле їх використання у житті. Адже, як писав філософ А. В. Волошинов: «Математика прекрасна сама по собі, але, коли вона несе цю красу в розвиток цивілізації, це стає пошуком досконалості».

 

 

3 грудня студентсько-педагогічний колектив технікуму провели вікторину «Знавці математики та інформатики» в рамках Проекту педагогічного партнерства по впровадженню Концепції «Нова українська школа» на базі Криворізької ЗОШ №63. Зустріч відбулась з учнями 9-х класів і студентами під керівництвом викладачів Верещук О.С. та Бєлої Л. П.

 

Мета заходу: ознайомити учнів зі спеціальностями КДКЕТ, сприяти їх успішному професійному вибору та можливостям реалізації навчального і творчого потенціалу.

 

Захід пройшов у формі навчально-розважальної вікторини, у ході якої команди «Математики» та «Інформатики» змагалися в конкурсах: «Збери літери», «Питання-відповідь», «Головоломка» та «Показуха».
Учні із задоволення брали участь у конкурсах та з цікавістю сприйняли презентацію студентів про КДКЕТ. Всі отримали величезне задоволення від спілкування.

 

 

4 грудня до Дня інформатики відбувся інтеактивий конкурс-квест, організований викладачем Бєлою Л.П., в якому брали участь студенти груп ОБ-17-1, ХТ-17-2, ПТБ-17-1.

 

Мета: застосовування студентами набутих знань з інформатики в нестандартних ситуаціях; використання мобільних технологій в навчальній діяльності, розвиток спритності, творчої активності.
Три команди студентів на швидкість пройшли маршрути із 4-х станцій, на кожній з яких необхідно було виконати завдання та відсканувати QR-код з підказкою до основного завдання. Студенти швидко, весело і креативно справлялися із завданнями. Переможцями стала команда з групи ПТБ-17-1.

 

 

Заходи до Дня інформатики продовжились у вигляді інтелектуально-розважальної гри "Information game". Учасники, студенти груп ПТБ-18-2 та ХТ-18-3, ПТБ-17-1, брали участь у конкурсах-рівнях: «Питання-відповідь», «Кодування», «QR-Приказки», «Архіватор», «Домашнє завдання». Команди виконували завдання під пильним наглядом журі, до складу якого увійшли викладачі інформатики Кучеренко М.В. та Заволока Т.І.
Гра, організована викладачем інформатики Бєлою Л.П, пройшла у веселій і невимушеній атмосфері. Дуже цікавими були виступи команд у раунді «Домашнє завдання», де студенти презентували свої творчі номери, присвячені інформатиці.

 

 

5 грудня студенти технікуму провели «Урок фінансової грамотності» для школярів Криворізької ЗОШ №57 Покровського району, згідно з договором про співробітництво в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа», зокрема у впровадженні в освітню діяльність наскрізних змістових ліній, як «Підприємливість і фінансова грамотність» під керівництвом викладачів Єгорової О.М. та Лушнікової О.Ю.

 

Під час заходу учні 8-х та 9-х класів активно відповідали на питання команди «Експертів» щодо значення грошей й сутності фінансів, відгадували національні валюти держав, розглянули історичний аспект їх виникнення, вчились раціонально витрачати кишенькові гроші, приймати відповідальні економічні рішення, планували сімейний бюджет тощо.

 

Захід завершився теплими словами і вдячністю від учнів та їх класних керівників за теплу та цікаву насичену зустріч, а ми сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

 

5 грудня студенти групи ХТ-16-1 (куратор Бєла Л.П.) та групи ГС-18-1 (куратор Лакомова О.В.) провели відкритий Урок мужності «Вірні сини Батьківщини» до Дня збройних сил України.

 

Особливими гостями заходу стали представники в/ч 78-го окремого батальйону матеріального забезпечення – Шпилькин Ігор Вікторович (помічник командира з правової підготовки), Натальченко Іван Іванович, молодший сержант. Студенти з зацікавленістю слухали хвилюючі розповіді учасників бойових дій про бої із сепаратистами, про життя між боями, настрій військових та добровольців. Їх емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.

 

Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

 

 

6 грудня цикловою комісією проведено економічно – правовий брифінг «Якби я був міністром…», який відбувся в рамках діяльності регіонального методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін …» серед студентів колежів і технікумів Північного регіону м. Кривий Ріг (керівник РМО Лушнікова О.Ю.)

 

Основною метою заходу було вирішення актуальних проблем сучасної економіки на підґрунті законодавчої бази; поширення економічно-правових знань; створення умов для самореалізації особистості студентів, формування організаторських, лідерських якостей; формування у студентської молоді навичок самостійного опрацювання результатів дослідницької діяльності та відповідальності за результат своєї праці та підвищення рівня професійної підготовки студентів.
Учасниками такого інноваційного заходу стали викладачі економічних і правових дисциплін та студенти -«міністри» семи ЗВО І-ІІ рівня акредитації Північного регіону, котрі цікавляться проблемами економіки регіону та шляхами їх подолання відповідно до існуючої правової бази.

 

Студенти КДКЕТ Бєляєв Давід та Мархівка Анжела (гр.РС18-2), під керівництвом викладача Лушнікової О.Ю., гідно представили заклад у ролі міністрів освіти, звернувши увагу слухачів до проблеми трудової міграції в нашій державі.
Кожен учасник відчув себе міністром і з упевненістю передбачив щасливе, мирне та перспективне Євроінтеграційне майбутнє нашої держави!

 

 

7 грудня в рамках роботи Баланс-клубу, під керівництвом викладачів Лушнікової О.Ю. та Єгорової О.М., проведено економічну вікторину «Майбутній підприємець» для школярів Криворізької ЗОШ №21.

 

Під час заходу учні 10-х та 11-х класів активно брали участь в економічні грі, в якій кожний міг очолити супермаркет, дати йому назву, та перемогти в конкурентній боротьбі, одержавши найбільший прибуток.

 

Цікава та насичена зустріч завершилась для всіх учасників великою мрією – стати справжнім мільйонером і управляти своїм власним бізнесом для процвітання та економного розвитку країни!

 

 

7 грудня в стінах КДКЕТ відбувся І-ий тур І-го етапу Всеукраїнської олімпіади з математики. У непростому інтелектуальному змаганні взяли участь студенти І-го курсу всіх спеціальностей. Учасники виконували завдання, підготовлені викладачами математики Верещук О.С. та Лакомовою О.В., і включали знання з наступних тем: «Функції, їхні властивості і графіки», «Степенева, показникова та логарифмічна функції».

 

За підсумками олімпіади місця розподілилися наступним чином:

 

І місце – Вижимок Вікторія, гр. ХТ-18-1;

ІІ місце – Напреєв Владислав, гр. ПТБ-18-1;

ІІІ місце – Мельник Єгор, гр. ХТ-18-2.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм успіхів і звершень на наступних сходинках математичних перегонів.

 

 

Загалом предметний тиждень виявився надзвичайно цікавим, насичений та різноманітний змістовними заходами, спрямований на підвищення інтересу студентів до навчальних дисциплін; розширення й поглиблення знань, підвищення мотивації до навчання та іміджу технікуму.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ