Події

 

Регіональна студентська конференція

 

07 грудня 2017 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі цикловою комісією обліково-економічних дисциплін проведена регіональна конференція студентських дослідницько-пошукових робіт - «Пріоритети регіонального соціально – економічного розвитку», котра відбулась в рамках діяльності регіонального методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Північного регіону міста Кривого Рогу (керівник Лушнікова О.Ю.)

 

 

Основною метою заходу було виявлення та розвиток обдарованих студентів, підвищення рівня знань з економічних дисциплін, сприяння посиленню мотивації студентської молоді до підвищення фахового рівня; поглиблення знань студентів з економіки та виявлення соціальних проблем в регіоні; удосконалення у студентів уміння аналізувати економічний стан регіону з формуванням соціально- економічної культури молоді.

 

На конференції, у якості членів президії, були присутні представники ВНЗ міста: викладачі ДоНУЕТім - Шаповалова І.В. та ОмельченкоО.В. і Донецького юридичного інституту МВС України Шустрова К.В.

 

 

 

 

Учасниками Конференції стали студенти семи ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Північного регіону міста Кривого Рогу, їх керівники, а також студенти КДКЕТ, котрі цікавляться проблемами економіки регіону та шляхами їх подолання.
Серед виступаючих були студентки ІІ та ІІІ курсу нашого технікуму: Яковенко Аліна, (гр. Б-16-1) з темою «Проблеми соціально-економічного розвитку Криворізького району та шляхи їх подолання» та Береславець Карина (гр. РО-15-1), з темою «Місія житлової реформи та її вплив на соціально-економічний розвиток регіону», під керівництвом викладачів Пономаренко Н.В та Єгорової О. М.

 

 

 

Слід зазначити, що під час Конференції не було байдужих до проблем нашого регіону та досить жваво обговорювались шляхи поліпшення його соціального-економічного стану.

 

Наприкінці Конференції всі учасники отримали відповідні сертифікати та масу позитивних емоцій.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ