Події

 

Відкрите засідання Баланс – клубу «Фінансова просвіта»

 

 

7 листопада 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося відкрите засідання Баланс – клубу на тему «Уроки фінансової грамотності: родинні фінанси» в рамках проекту «Фінансова просвіта» та з нагоди Міжнародного дня бухгалтера, під керівництвом викладача Пономаренко Н.В.

 

Захід мав на меті навчити правильно планувати, витрачати та зберігати свої грошові кошти.

 

 

Запрошені студенти груп ОБ-17-1, ОБ-18-1 та ОБ-19-1 відповідали на питання вікторини, з зацікавленістю вчились, планували свої витрати й доходи, раціонально витрачати й правильно зберігати грошові кошти, заощаджувати, обирати надійну фінансову установу.

 

На презентації проекту були представники циклової комісії обліку та економічних дисциплін викладачі Лушнікова О.Ю. та Верещук О.С., які входили до складу журі.

 

 

Під час гри команди груп ОБ-18-1 та ОБ-19-1 розв’язували завдання економічного та фінансового напрямку, а вболівальники відповідали на питання бліц – опитування. За результатами командної гри перемогу отримала група ОБ-18-1.

 

 

Цікава та насичена зустріч завершилась для всіх учасників великою мрією – стати справжнім мільйонером і управляти своїм власним бізнесом для процвітання та економного розвитку країни!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ