Події

 

Мова моя українська – батьківська, материнська

 

Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації і зміцнює державу. Тому 07 листопада 2018р. студентами гр. ПТБ-18-1 (куратор Осадча І.А.) в рамках роботи літературно-музичної вітальні (керівник Бурдіян В.А.) проведено відкритий літературний вечір «Мова моя українська – батьківська, материнська» з нагоди Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада.

 

 

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – мова.

 

Метою літературного вечора було донести до студентів красу і багатство української мови, виховати глибокі почуття любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, бажання берегти свою національну культуру, бути патріотами своєї держави.

 

 

Особливим гостем був популярний криворізький поет, автор витонченої лірики Павло Борисович Симоненко, який розповів про значення рідної мови в його житті і ознайомив студентів зі своєю творчістю.

 

 

На заході були присутні: завідувач технологічного відділення Кучеренко М.В., Бурдіян В.А., студенти групи РС-18-1 (куратор Гавриляк Л.С.), які із задоволенням взяли участь у мовній вікторині «У рідному слові велика сила».
Завдяки відеопрезентації, поезії та пісні присутні познайомились зі сторінками історії розвитку української мови.

 


Молодь читала вірші відомих українських поетів: Тараса Шевченка, Володимира Сосюри, Максима Рильського.
За допомогою образу Мови студенти звернулися до присутніх із побажанням дбати про те багатство, яке є в кожного з нас – нашу мову.

 

 

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, - у нашому серці, і починається вона з кожного з нас!

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ