Події

 

Екскурсія «Осіннє місто з висоти пташиного польоту»

 

07 жовтня 2020 року студенти групи ГС-20-1 Криворізького державного комерційно-економічного технікуму провели кураторську годину у вигляді незвичайної екскурсії промисловими районами Кривого Рогу під назвою «Осіннє місто з висоти пташиного польоту».

 

 

В супроводі куратора, викладача інформатики Бєлої Л.П., та екскурсовода, доцента кафедри туризму та економіки Криворізького державного педагогічного університету Остапчук І.О., студенти мали змогу піднятися схилами частково рекультивованого відвалу ЦГЗК, що розташувався на території дореволюційного рудника поміщиків Шмакових, аби побачити яскраві панорами Кривого Рогу.

 

 

 

 

Під час екскурсії студенти дізналися історію місцевості, на якій зараз розташовані шахти Саксаганського району. Здійснили блискавичний спуск по одному зі схилів відвалу та оглянули місцевість 2 кар'єру Шмаківського рудника. Студенти пройшлися по одній із найчервоніших доріг міста та по старому робітничому поселенню з будівлями, датованими у 1910 р.

 

 

 

Прогулянка видалася цікавою та видовищною. Екскурсанти отримали особливі враження від масштабів та розмірів кольорових відвалів та полігону твердих побутових відходів, а також відчули моменти екстриму та яскраві емоції від неймовірних краєвидів осіннього міста.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ