Події

 

Зустріч з учасником бойових дій

 

7 травня 2019 р. студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (гр. ПТБ-18-1, ХТ-17-1, ГС-17-1) та викладачі-історики Демарецька Т.І., Василиненко Н.Б. відвідали Громадську організацію «Координаційний центр допомоги учасникам АТО їх сімʼям, ветеранам, інвалідам, переселенцям», де відбулась зустріч з учасником бойових дій двадцятого батальйону територіальної оборони «Дніпро» Аном Миколою Іллічем.

 

Розповідаючи про бойові зіткнення на передовій, Микола Ілліч звернув увагу молоді на новітню зброю та техніку, яку російські військові випробують в зоні воєнних дій супроти наших воїнів, його побратимів.

 

Під час зустрічі студенти мали можливість відчути на собі важкість бронежилетів та танкістських шоломів, потримали у руках зброю, уявили смертоносну силу осколків снарядів, які іноді не лишають шансів на виживання.

 

 

Робітники музею передали нашим студентам прапор з музейного куточку КДКЕТ, який побував у багатьох місцях бойових дій, з новими пам’ятними підписами від бійців з фронту.

 

Всі відвідувачі з інтересом та щирими почуттями болю, смутку і водночас гордості за героїзм наших захисників слухали оповідача; всі усвідомили цінність миру, хрупкість людського буття, трагічні наслідки, які завжди несе будь-яка війна.

 

Наприкінці зустрічі студенти висловлювали глибоку подяку і шану героям за мирне небо та спокійне життя, сподіваючись що наші патріоти живими та здоровими повернуться додому.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ