Події

 

Участь у молодіжній науково-практичній

конференції «Безпека на дорозі»

на базі Донецького юридичного інституту МВС України м. Кривий Ріг

 

07 травня 2019р. інженер з охорони праці Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Олексієнко Олеся Олександрівна взяла участь у науково-практичній конференції «Безпека на дорозі», яка проходила на базі Донецького юридичного інституту МВС України м. Кривий Ріг в рамках П’ятого Глобального Тижня безпеки дорожнього руху.

 

До участі у науково-практичному заході було запрошено представників закладів освіти міста, органів державної влади та місцевого самоврядування, автотранспортних підприємств, молодих фахівців у сфері безпеки дорожнього руху Національної поліції України.

 

Під час конференції розглядалися питання лідерства у сфері безпеки дорожнього руху, комунікації як засобу попередження дорожньо-транспортного травматизму, місця та ролі органів державної влади у системі забезпечення безпеки дорожнього руху, участі закладів освіти у формуванні правосвідомості транспортної безпеки, поліцейської діяльності у сфері безпеки дорожнього руху, порятунку та надання допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод, громадської діяльності заради дорожньої безпеки.

 

 

Такі зустрічі підвищують інформованість з питань безпеки серед учасників освітнього процесу технікуму для подальших ефективних профілактичних просвітницьких заходів.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ