Події

 

Тренінг школи лідерства: «Інструменти захисту власних прав»

 

07.05.2018р. відбувся черговий тренінг школи лідерства Криворізького державного комерційно-економічного технікуму. Цього разу в якості тренера виступила Кожемяка Н. Є., начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної допомоги Першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Тема заходу – «Інструменти захисту власних прав».

 

Яскраво, аргументовано, з величезною кількістю прикладів з практичної діяльності тренер-практик занурила студентів у всі аспекти правової обізнаності громадян. Слухачі Школи дізналися як, де й за яких умов вони можуть захистити свої права, які гарантіє надає їм сьогодні держава та які інструменти вони мають для власного захисту. Тренінг супроводжувався різноманітними ігровими вправами, тематичними відеороликами та яскравою презентацією. Дискутуючи на різні теми, студенти дійшли спільного висновку, що необхідно ЗНАТИ, а головне - ВІДСТОЮВАТИ свої права! Тільки ініціатива, підкріплена знаннями, зможе допомогти побудувати активне та соціально-відповідальне суспільство.

 

 

Окрема подяка відділу правопросвітництва та Кожемяці Н.Є. за професіоналізм, відданість своїй справі та ентузіазм. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю!

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ