Події

 

До Всесвітнього дня здоров’я

 

7 квітня щорічно весь світ відзначає Всесвітній день здоров'я, який було започатковано у 1948 році. Тисячі людей наголошують на важливості дужості, бадьорості, гарного самопочуття для продуктивного і щасливого життя.

 

 

Не залишаються осторонь важливої дати і студенти Криворізького коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум).

 

 

У рамках роботи Наркопосту (керівник Шишкіна Л.О.) за ініціативи студентського парламенту, а саме департаменту спорту і туризму, була проведена он-лайн фотосушка - 2021 «В майбутнє – здоровими!» У виставці взяли участь студенти І та ІІ курсів.

 

 

Через власні фото молодь закликала всіх турбуватися про своє здоров’я, дбати про раціональне харчування, рухатись, активно відпочивати, подорожувати, бо саме це принесе кожному масу нових вражень і зробить життя яскравішим, цікавішим та більш насиченим.

 

 

 

Варто пам’ятати: «Здоров’я – це справжня радість життя. Це велике щастя людини, і це щастя – у твоїх руках».

 

 

 

Волонтери міні-проєкту «Шлях здоров’я та краси» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізького державного комерційно-економічного технікуму) намагаються привернути увагу молоді до проблем охорони здоров’я та необхідності всеохопної профілактики здорового способу життя.

 

Незважаючи на епідемічний спалах Covid-19 та карантинні обмеження, активісти міні-проєкту «Шлях здоров’я та краси» організували Профілактичний відео-десант «ZdraVoFest – 2021!» «Здоров’я – це сила. Здоров’я – це клас!!!». Своїм особистим прикладом студенти коледжу довели, що вони активні, наполегливі, цілеспрямовані та креативні. А заняття спортом є органічною частиною здорового способу життя для кожного з них.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ