Події

 

Відкритий виховний захід: «Бринить поезії Шевченкове слово…»

 

7 березня 2018 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся відкритий виховний захід на тему: «Бринить поезії Шевченкове слово…», присвячений 204-ій річниці від народження великого Кобзаря, в якому взяли участь студенти груп Б-15-1, ГО-15-1, РО-15-1 (куратори – Йорж Ю.В., Гавриляк Л.С., Озеряник Л.Г.).

 

 

Під час зустрічі студенти висвітлили сторінки життєвого та творчого шляху видатного українського поета, прозаїка, драматурга, людини унікальних талантів. На заході лунали безсмертні рядки поета, цікавий відеоряд передав найбільш яскраві моменти його життя, а пісня на слова «Заповіту» та «Моя Україна» у виконанні студентки гр. ГО-15-1 Бондаренко М. нагадала про наше коріння, про загальнолюдські та національні цінності.

 

Запрошені викладачі та студенти першого курсу (гр. Б-17-1, гр. ХТ-17-2) мали можливість актуалізувати свої знання щодо творчості і доленосних моментів життя Т.Г. Шевченка в ході пізнавальної вікторини.

 

 

Учасники й гості відзначили ліричний і водночас патріотичний настрій заходу, який всім нагадав, що Т.Г. Шевченко – це той національний лідер, символ, пророк, якого потребує наша держава сьогодні. Нетлінним залишається його заповіт: «Учітеся, читайте, чужого навчайтесь і свого не цурайтесь».

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ