Події

 

Святкування Міжнародного жіночого дня у КДКЕТ

 

Цього року весна трішки забарилася з променями тепла й пташиним щебетом, та незважаючи на примхливу погоду, дух завзяття й весняного драйву охопив Криворізький державний комерційно-економічний технікум.

 

Так, напередодні свята краси і жіночності, 6 березня 2018 року стінах КДКЕТ відбувся квест «Happy Woman». У цьому аматорському спортивно-інтелектуальному змаганні взяли участь дві жіночі команди - «Куратори технологічного відділення» й «Куратори комерційного відділення».

 

 

Молоді, чарівні та привабливі учасниці з весняним запалом й гумором, але послідовно і логічно виконували заздалегідь підготовлені завдання від організаторів квесту – парламентерів КДКЕТ. Як-то кажуть: «Не все ж студентам іспити та заліки складати!» - настала черга і викладачів. А юні екзаменатори, зі свого боку, підготувалися дуже ґрунтовно.

 

На гравців та їх групи підтримки чекали:

 

- ціла низка перешкод;

- логічні загадки;

- хитромудрі шаради;

- фізичні хвилинки;

- жартівливі вікторини;

- заплутаний маршрут двома корпусами навчального закладу.

 

 

Свій іспит команди блискавично склали та ще раз підтвердили свою багатопрофільність. Як показує досвід, жінка – це людина багатогранна, креативна, віддана своїй справі. І нічого в світі не може застати її зненацька: ні студентські квести, ні співочі конкурси, ні життєві ситуації.

 

 

А 7 березня вже з самого ранку у навчальному закладі панувала піднесена хвилююча атмосфера. Щирі слова вітань та палких побажань лунали для всіх жінок і дівчат великої родини КДКЕТ. «Родзинкою дня» стала святкова театралізована програма "Как ни крути, весна – она!". Адже вона, жінка – це уособлення краси, доброти, ніжності; це мати і хранителька домашнього вогнища, муза і натхненниця сильної половини людства.

 

 

 

 

 

У любовно вбраній залі учасники МСТ «Меркурій» влаштували для представниць педагогічного колективу закладу справжнє романтичне дійство з вишуканими віршами та прекрасним співом. Ефектна постановка дівчат в образах античних богинь уособлювала думку, що кожна жінка – це неземний букет багатогранних почуттів і якостей; це богиня у реальному світі. Яскравий вітальний виступ чоловіків КДКЕТ викликав щирий захват та теплі усмішки на обличчях всіх присутніх. Жіноча команда у відповідь сказала своє жартівливе слово та подякувала джентльменам за поздоровлення.

 

 

 

 

 

Цього дня свіжий, весняний струмінь емоцій та почуттів пройняв серце кожної жінки радістю, натхненням, гарними спогадами. Любі жінки та дівчата! Нехай березневе свято зігріває надіями, а любов і віра оточують кожну з Вас і всю Вашу родину щастям і благополуччям! Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, хай посмішка пробудженої природи додасть життєвих сил, впевненості у собі та творчого натхнення!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ