Події

 

Тематичний вечір «Героїв стежина – від батька до сина»,

присвячений Дню Збройних сил України

 

6 грудня 2017 року в Криворізькому державному комерційно – економічному технікумі відбувся тематичний вечір «Героїв стежина – від батька до сина», присвячений Дню Збройних сил України. Нині, коли українська армія доводить вірність своїй Батьківщині, захищаючи її кордони і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму та відваги. Організаторами заходу виступила група ВХП-15-2 (куратор Шкурко В.В.).

 

 

На вечір були запрошені Кучеренко О.І. – заступник голови міської комісії по роботі з молоддю «Організації ветеранів України». Попов О.О. – член міської комісії по роботі з молоддю «Організації ветеранів України». Муха С.М., Глоба Р.Є. – члени Центру воєнно-патріотичного виховання «Витязь».

 

 

Студентами була підготовлена імпровізована виставка солдатської амуніції та нагород. Усі охочі могли відчути атмосферу воєнних реалій сьогодення.

 

Організатори вечора ознайомили присутніх із славними традиціями українського війська, що бере початок ще за часів Київської Русі та Запорізької Січі, із героїчними сторінками ХХ століття та сучасності.

 

 

Традиційно усі учасники дійства вшанували пам'ять та вклонилися подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

 

Це данина синівської вірності багатим і славним традиціям, поваги до професії, в якій вони знаходять продовження у наші дні.

 

Не залишила байдужими присутніх «Молитва за Україну» у виконанні студенток групи.

 

 

Гості заходу своїми спогадами про участь у подіях на Майдані, особистими переживаннями під час боїв з ворогом у зоні АТО створили атмосферу душевності, піднесеності та патріотизму серед молоді.

 

Такі заходи надають студентам впевненості, що українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

 

Всі присутні вечора в єдиному пориві визнали, що Україна єдина і іншого шляху у нас немає. Ми віримо в майбутнє України.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ