Події

 

Професійна співпраця із флагманами українського рітейлу –

гарантія фахової освіченості та конкурентоспроможності КДКЕТівців

 

6 листопада 2019 року департаментом якості компанії METRO Cash&Carry Україна у партнерстві з Першою Українською Асоціацією Шеф-кухарів було проведено перший із циклу навчально-практичних семінарів «Стандарти системи НАССР: основні положення розробки та впровадження для клієнтів HoReCa». Разом із представниками закладів сфери індустрії гостинності та торгівлі м. Кривого Рогу активними учасниками заходу стали викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Константінова Н.В., Біла І.В., Осадча І.А. та команда студентів ІІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

 

 

METRO Cash & Carry Україна - торгова компанія, сертифікована за міжнародним стандартом безпеки харчових продуктів ISO 22000. Компанія METROодна з перших, згідно українського законодавства, із 2017 року ефективно застосовує на своїх підприємствах європейську модель контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів – НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points – «Аналіз ризиків і критичні точки контролю»). Тому цілком логічно, що саме METRO взяла на себе ініціативу партнерського просвітництва для підприємств виробництва, торгівлі та індустрії гостинності щодо тонкощів НАССР та успішного впровадження цієї системи локальними рітейлерами.

 

Користь від участі в професійному семінарі означеної тематики і для викладачів, і для студентів КДКЕТ очевидна, адже питання контролюякості продукції, концентрація уваги на процесах і умовах виробництва, які є критичними для безпеки харчових продуктів, питання захисту кінцевих споживачів від можливих ризиків є провідними при вивченні багатьох товарознавчо-комерційних дисциплін.

 

 

Поглиблення отриманих теоретичних знань завжди є корисною справою. Але якщо до цього процесу долучаються суперпрофесіонали-практики (такі, як спікер заходу Ірина Хоботня, начальник департаменту якості компанії METRO Cash & Carry) – ефективність підвищується в рази. І саме формат семінару-коучингу, обраний нашими партнерами, гарантовано сприятиме підвищенню результативності викладання спеціальних дисциплін, вдосконаленню фахових компетентностей у студентів, підвищенню рівня їх споживчої обізнаності та безпеки.

 

 зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ