Події

 

Інтерактивно-інформаційний вісник «Школа вишуканих манер та комунікацій»

 

6 листопада 2019р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі студентами гр. ХТ 19-1 та ХТ 17-3, (під керівництвом кураторів Пислиці А.І. та Заіки О.А.) було проведено інтерактивно-інформаційний вісник «Школа вишуканих манер та комунікацій».

 

 

Захід мав на меті нагадати студентам історію виникнення та основні правила загального етикету; сприяти розвитку у молоді ерудиції; виховувати в них прагнення до самовдосконалення, підвищувати культуру спілкування та поводження в суспільстві.

 

У ході заходу ведучі Карина Костішина та Валентин Любченко ознайомили студентів з різними видами етикету, репрезентували інтерв’ю зі студентами технікуму. Родзинкою інтерактивно-інформаційного вісника виявився тренінг з ресторанного етикету, під час якого учасники вивчили основні правила поводження за столом.

 

 

Запрошені студенти гр. ХТ 19-1 та ХТ 19-2 активно відповідали на питання вікторини «Лабіринти етикету» та отримали солодкі призи.

 

Студенти КДКЕТ ще раз переконалися в тому, що правилам доброї поведінки, умінню спілкуватися з людьми, визначати характер незнайомого співрозмовника або внутрішні емоції своїх друзів, треба вчитися з дитинства. Адже, володіючи такими знаннями, легше буде досягати успіхів на кар’єрній ниві та широкому шляху, який називається життям.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ