Події

 

Гіннес-шоу "Вражаючі рекорди неймовірних людей"

(до Дня книги рекордів Гіннеса)

 

06 листопада 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася відкрита година спілкування у вигляді Гіннес-шоу не тему "Вражаючі рекорди неймовірних людей", приурочена до Дня книги рекордів Гіннеса.

 

 

Цікаве шоу організовано студентами груп ОБ-19-1 (куратор Пономаренко Н.В.) та ХТ-16-1 (куратор Бєла Л.П.) на яке було запрошено завідувача відділення загальноосвітньої підготовки Старовойт М.М. та студентів групи ОБ-18-1.

 

 

«Книга рекордів Гіннеса» це щорічний довідник унікальних досягнень людей та тварин, нечуваних природних явищ та видатних подій шоу-бізнесу, мас-медіа та культури. Ця книга захоплює людськими можливостями, надихає і вчить тому, що ніколи не можна зупинятися на досягнутому, потрібно мріяти, старатися, працювати і йти до своєї мети.

 

 

 

Ведучі шоу особливо представили досягнення українців, які увійшли до світової книги рекордів Гіннеса, згадали й рекордсменів рідного міста: каскадера Олександра Турчанинова та президента України Володимира Зеленського, який потрапив до книги за найтривалішу прес-конференцію в історії.

 

 

Студенти спробували написати свою власну книгу рекордів КДКЕТ. Серед присутніх в залі відшукалися рекордсмени в номінаціях: Найшвидший (Кармазіна Анастасія, гр. ОБ-19-1), Найкраще виконання українських народних пісень та Найсильніший (Жук Марія, гр. ХТ-16-1), Найдовше волосся (Югас Анастасія та Нежигай Діана, гр. ОБ-19-1)

 

 

 

Життя — це диво, що й не розказати,

усі ми можемо рекордами вражати!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ