Події

 

Мовний калейдоскоп «Пізнавальний світ європейських мов» (до Дня Європейських мов)

 

06 жовтня 2021 року в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулося відкрите засідання гуртка знавців іноземної мови «Ерудит» (керівник Федорова О.Ф.), яке проходило у форматі мовного калейдоскопа «Пізнавальний світ європейських мов» (до Дня Європейських мов). Гурток гостинно відчинив двері для студентів груп РС 20-1 та ГС 20-1.

 

 

В давнину говорили: «Знати багато мов – означає мати багато ключів до одного замку». Вивчаючи іноземні мови, ми відкриваємо світ. Чим більше мов ми знаємо, тим нам легше зрозуміти людей з різних країн, їхню культуру та менталітет. «Європейський день мов» не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає вивчати їх.

 

 

Захоплююча віртуальна подорож країнами Європи мала на меті поглибити знання про культуру, звичаї та традиції європейських країн, ознайомитись з історією походження європейських мов.

 

 

Учасники були охоплені різноманітними конкурсами та вікторинами під назвою «Подорож до Європи», під час яких вони мали змогу перегорнути сторінки європейської культури, традицій, історії, географії та переконатись, наскільки різнобарвна і багатогранна Європа. Час пролетів непомітно, адже пізнавальний інтерес, завзяття, бажання бути першим захопило кожного.

 

Зустріч стала першою яскравою ланкою залучення студентів до активної діяльності гуртка «Ерудит», тож попереду нас чекає велика робота.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ