Події

 

Презентація гуртків клубного об’єднання «КРОК»

 

Життя тільки тоді повноцінне і яскраве, коли в ньому є місце для захоплень, інтересів, радості для душі та тіла. Цим потребам повністю відповідає робота клубного об’єднання «КРОК» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізького державного комерційно-економічного технікуму).

 

Тож, 6 жовтня 2021 року в актовій залі закладу відбулася презентація гуртків та клубів за інтересами, яка зібрала численних першокурсників аби задовольнити смаки кожного в улюбленій справі. Студенти охоче сприймали змістовну, детальну інформацію про клубну роботу в коледжі. Ведучі виразно презентували кожний структурний підрозділ об’єднання в контексті різних напрямків виховання - громадянсько-патріотичного; підвищення загального рівня освіти та фахової майстерності; розвитку загальної культури, естетичних смаків; розвитку фізичного та психічного здоров’я.

 

 

Голова клубного об’єднання Верещук О.С. наголосила на значенні позаурочної роботи у коледжі та запросила всіх охочих до плідної співпраці. Студенти радо сприйняли почуте і побачене, очі багатьох загорілися щирим інтересом та бажанням віддатися улюбленій справі, розширити пізнавальні горизонти, відкрити у собі нові можливості та таланти.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ