Події

 

Державний кваліфікаційний іспит за освітньо-кваліфікаційним рівнем

«КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК» професії «Офіціант третього розряду»

 

6 квітня 2021 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) згідно з графіком освітнього процесу та робочо-навчальним планом відбувся поетапний державний кваліфікаційний іспит за освітньо-кваліфікаційним рівнем «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК» професії «Офіціант третього розряду» групи ОфМРО-20 (майстер виробничого навчання Салєва А.В.).

 

 

Під час здачі іспиту встановлено готовність здобувачів з обраної професії за відповідним розрядом. Вони продемонстрували високий рівень самостійного виконання робіт за отриманим нарядом-завданням по володінню професійних навичок і прийомів, надали комісії щоденники виробничої практики з відпрацьованою освітньо-професійною програмою та виробничою характеристикою від керівників підприємств м. Кривий Ріг.

 

 

Захід розпочався з вітальних слів зав. відділенням Слюсарєвої О.В., яка налаштувала присутніх на бадьорий лад і зауважила про значення отриманої професійно-технічної освіти та побажала успішної здачі іспиту.

 

 

Кваліфікаційна комісія відмітила відмінний рівень фахової підготовки здобувачів за професією «Офіціант третього розряду» та їх якісну практичну підготовленість у майбутній роботі.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ