Події

 

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників

 

У технікумі завершили роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Усі слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

 

Курси проводив представник Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів Полтавського університет економіки і торгівлі, кандидат економічних наук, доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва, автор програми «Тренінгові технології в навчанні» – Юрко Ігор Вікторович.

 

 

Керівництво КДКЕТ вже не в перше запрошує Юрка І.В. підвищувати кваліфікацію педагогічних працівників, адже заняття відбуваються завжди змістовно, конструктивно, на високому професійному рівні та у невимушеній демократичній атмосфері.
Упродовж курсів викладачі знайомились з такими аспектами освітянської професії: презентація як форма вхідного тестування; актуалізація впровадження інтерактивних методів навчання; ділові ігри; кейси; перспективи розвитку інтерактивних методів навчання у вищій школі; використання інтерактивних методів навчання у викладанні.

 

 

Усі слухачі оцінили зручність, змістовність і користь курсів для використання у освітньому процесі.
 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ