Події

 

Святкування Міжнародного жіночого дня

 

6 березня вже з самого ранку у освітньому закладі панувала піднесена хвилююча атмосфера. Щирі слова вітань та палких побажань, від юнаків, лунали для всіх жінок і дівчат великої родини Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

 

 

 

 

 

 

У святково вбраній залі директор Резниченко Наталія Михайлівна тепло привітала освітян зі святом весни і любові та вручила почесні грамоти кращим жінкам закладу в різних сферах діяльності.

 

 

«Родзинкою дня» стала святкова театралізована програма «О, жінко, весняна богине!». Адже вона, жінка – це найчарівніше творіння на Землі! І саме завдяки їй світ наповнюється любов’ю, добром та надією. Учасники МСТ «Меркурій» та сильна половина КДКЕТ влаштували для представниць прекрасної статі справжнє романтичне дійство з вишуканими віршами та прекрасним співом. А яскравий вітальний виступ чоловіків викликав щирий захват та теплі усмішки на обличчях всіх присутніх.

 

 

 

Цього дня свіжий, весняний струмінь емоцій та почуттів пройняв серце кожної жінки радістю, натхненням, гарними спогадами.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ