Події

 

Виховний захід: літературна вітальня

«Тарас Шевченко для кожного з нас»

 

У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка. Стільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

 

З цієї нагоди 6 березня 2019 року у читальній залі бібліотеки Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся виховний захід: літературна вітальня «Тарас Шевченко для кожного з нас», присвячена 205-ій річниці від народження великого Кобзаря. Організаторами заходу виступили студенти групи ПТБ-17-2 (куратор Захарченко Т.Й.), які згадали сторінки життєвого та творчого шляху великого митця, розповіли про складну долю та незгоди, які супроводжували поета все його життя.

 

 

Справжня шана – лише щира. На заході лунали вірші Кобзаря з його великої літературної спадщини, а цікавий відеоряд передав найбільш яскраві моменти його життя та творчості, нагадав про вічні цінності.

 

Гостями заходу були студенти першого курсу груп ПТБ-18-1 та ОБ-18-1, які мали нагоду перевірити свої знання щодо творчості та важливих моментів життя Кобзаря під час пізнавальної вікторини "Життєвий шлях та творчість Шевченка".

 

Учасники та гості заходу відзначили ліричний і водночас патріотичний настрій зустрічі. Студенти зробили висновок, що «Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира… Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен розвиватись». О. Гончар.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ