E-mail: kdketnet@gmail.com

 

ГУРМАН-ВЕЧІР «СВІТ У ФІЛІЖАНЦІ КАВИ»

 

06 лютого 2024 р. для студентів групи РС-22-1 (викладач - А. ПИСЛИЦЯ) КРИВОРІЗЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ на базі банкетного залу «Sicilia» відбувся гурман-вечір з елементами практичного тренінгу «СВІТ У ФІЛІЖАНЦІ КАВИ», в рамках роботи СЕРВІС-КЛУБУ (керівник О. ЗАІКА), з нагоди Міжнародного дня бармена.

Під час заходу студенти дізнавались про походження кавових продуктів, асортимент та способи приготування різних видів кави, мали можливість оцінити дизайн та матеріально-технічне забезпечення банкетного залу «SICILIA».  Здобувачі освіти були не лише спостерігачами, а і самостійно спробували себе в якості бариста, із задоволенням дегустуючи гарячі напої та десерти.

Загалом захід проходив у формі рольової гри із застосуванням елементів випереджувального навчання, що сприяють закріпленню теоретичних знань, дають можливість відпрацювати практичні навички, збагачують  досвідом та допомагають професійному становленню.

На сьогодні  становлення висококваліфікованого фахівця не можливе без практичного навчання в реальних умовах, тому викладачі забезпечують зв'язок теорії з практикою. Особливо приємно, що в Міжнародний день бармена, майбутні ресторатори не лише отримали позитивні емоції та величезне задоволення від зустрічі, але й поповнили фахову скарбничку цінними знаннями, вкотре переконуючись, що зробили правильний професійний вибір.

Відеоролик: sobyt/0602/video2.mp4