E-mail: kdketnet@gmail.com

 

ПРОФЕСІЙНИЙ ЕКСКУРС

«ЗАХОПЛЮЮЧИЙ СВІТ ПРОФЕСІЙ»

(до Міжнародного дня бармена)

 

6 лютого 2024 р. викладачами циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи КРИВОРІЗЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ для учнів дев’ятих класів Криворізької гімназії №103 був проведений профорієнтаційний онлайн захід - професійний екскурс «ЗАХОПЛЮЮЧИЙ СВІТ ПРОФЕСІЙ» з нагоди Міжнародного дня бармена.

На перший погляд, сама професія бармена вже є святом, бо складається з живого спілкування, демонстрації висококласної майстерності, безтурботної атмосфери відпочинку. Але насправді це дуже нелегка робота, яка вимагає не лише творчого підходу, а й багатьох знань та здібностей.

Під час зустрічі учні дізналися про історію свята, особливості професій бармена (бартендера), офіціанта, сомельє, бариста. Школярі визначились з тим, що бармени - творці вишуканих коктейлів та святкового настрою, є обов’язковими дієвими особами  різних вечірок, корпоративів, інших урочистостей, які відбуваються в закладах ресторанного господарства. Всі присутні активно виконували пізнавально-ігрові завдання з використанням сервісів Kahoot, jigsawplanet, які виявилися настільки оригінальними та цікавими, що навіть через екрани комп’ютерів та смартфонів відчувався дух суперництва та позитивні емоції учасників.

Сподіваємось, що такого роду захід поповнив життєву скарбничку школярів додатковими знаннями, допоміг їм сформувати свою позицію щодо власного професійного майбутнього, і просто забезпечив гарний настрій та залишив позитивне враження від зустрічі!