Події

 

Зустріч з фахівцями БФ «Громадське здоров’я»

 

30 листопада 2018 року напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Наркопост разом зі студентським парламентом Криворізького державного комерційно-економічного технікуму організував зустріч з фахівцями БФ «Громадське здоров’я» Сергєєвою Н. Г. та Чепірою Н. Ю.

 

 

В цікавій та доступній формі студентам груп: ХТ-17-1, ХТ-17-2, ХТ-18-3, ХТ-17-3, РС-18-2 була представлена інформація на тему: «ВІЧ/СНІД. Секс та стосунки».

 

Під час зустрічі студенти брали активну участь в дискусії, в рольових іграх. Протягом всього заходу панувала атмосфера доброзичливості, довіри та відкритості.

 

 

Фахівці закликали присутніх зробити правильний вибір адже поняття «щастя» у кожного різне, і перш, ніж діяти необхідно добре подумати, щоб в майбутньому не було прикро і боляче за минулі вчинки.

 

За думкою студентів, подібного роду зустрічі позитивно впливатимуть на молодь та допоможуть країні знизити темпи поширення хвороби.

 

 

5 грудня 2018 року відбулася Літературно-музична композиція «Обери життя!», яку підготували студенти груп РС-16-1 (куратор Заворотня А.В.) та ХТ-18-2 (куратор Шишкіна Л.О.). На заході були присутні групи ОБ-18-1, РС-18-1, ГС-17-1, РС-17-1.

 

 

Учасники дійства, через емоційні вірші, влучне слово, відео ролики, нагадали присутнім про найважливішу та найтрагічнішу проблему людства – ВІЛ/СНІД.

 

 

На захід була запрошена психолог БО БТ «Мережа» м. Кривий Ріг Добровольська Н. Г. Наталія Геннадіївна ознайомила студентів зі статистикою захворювання в місті та країні, навела аргументи щодо толерантного ставлення до хворих на СНІД. Наголосила на тому, що зараз, як ніколи, необхідно бути відповідальним за свою поведінку і вести здоровий спосіб життя.
Після цікавої та змістовної розповіді психолог відповіла на питання молоді та залишила їм пам’ятки, які вони зможуть перечитати та зробити правильні висновки.

 

 

Увазі присутніх була представлена експозиція квілтів, барвистих полотен, зроблених студентами КДКЕТ, з рядками підтримки, співчуття, надії на майбутнє без СНІДу.

 

Після надто важкої, навіть жахливої інформації, студенти усвідомили, що просто неможливо не вибрати життя. Необхідно зробити усе можливе, щоб зберегти себе і своїх близьких.
Ми проти СНІДу! А ти?

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ