Події

 

«ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2018» - ВИЗНАННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ!

 

КДКЕТівці – в числі переможців Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

«ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2018»

 

У поточному навчальному році Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» за підтримки Міністерства освіти і науки України, в рамках реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття») та Національної стратегії розвитку освіти, провів Всеукраїнський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників технікумів та коледжів «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР-2018».

 

Метою конкурсу було виявлення та підтримка творчої діяльності педагогічних працівників, сприяння зростанню професійної майстерності, вивчення і поширення кращих педагогічних практик, створення ефективного освітнього процесу та забезпечення якості освіти у підготовці висококваліфікованих фахівців.

 

До складу журі конкурсу увійшли визнані та шановані в освітній сфері професіонали:

 

• Кремень В.Г. – Президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, голова журі;

• Констанкевич І.М. – народний депутат України, голова підкомітету з питань позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та освіти дорослих Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти;

• МарченкоО.О. – народний депутат України, голова Ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації»

• ІщенкоТ.Д. – в.о. директора; ХоменкоМ.П. – заступник директора; Лихогод Н.П. - завідувач лабораторії педагогічних інновацій ДУНМЦ «Агроосвіта».

 

 

Сотні викладачів, що представляли найрейтинговіші технікуми і коледжі з усіх куточків України, змагались у 10 номінаціях. Загалом, на заключний етап конкурсу представлено 215 творчих робіт із 85 закладів вишої освіти.

 

До участі в конкурсі зі своїми науково-методичними наробками у різних номінаціях долучилися викладачі КДКЕТ Авер’янова Н.М., Галямар В.О., Єгорова О.М., Захарченко Т.Й., Константінова Н.В., Лушнікова О.Ю., Пономаренко Н.В.

 

5 квітня 2018 р. у Державній установі НМЦ «Агроосвіта» (м. Київ) відбулися урочистості з нагоди вручення відзнак конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2018» працівникам освіти, які отримали найвищу оцінку та призові місця (І, ІІ, ІІІ) згідно з критеріями по кожній номінації.

 

Дуже приємно, що до числа переможців (два ІІІ-х місця!) в номінації «Педагогічний досвід та інноваційна діяльність викладача», де було представлено 31 творчу роботу, потрапили наші викладачі КОНСТАНТІНОВА Н.В. («Комплексна ділова гра як засіб формування професійних компетенцій студентів-товарознавців») та ЄГОРОВА О.М. («Інноваційні прийоми та засоби активізації пізнавальної діяльності під час вивчення обліково-економічних дисциплін»).

 

 

Головні відзнаки за І місця (статуетки «Оскара») та дипломи переможцям конкурсу вручали особисто екс-міністр освіти та науки і діючий Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та народний депутат України Ірина Констанкевич.

 

Родзинками неформальної частини заходу стало ознайомлення гостей із прекрасною експозицією «Музею українського костюма та писанки» НМЦ «Агроосвіта» та проведення круглого столу, де всі учасники церемонії мали нагоду поділитися своїм баченням проблем та напрямів розвитку української освіти, обмінятися діловими контактами, отримати запрошення до подальшої співпраці.

 

Отже, перша спроба участі викладачів технікуму в «Педагогічному ОСКАРі» принесла гарні результати – до наукової скарбнички КДКЕТ додалося два дипломи переможців та п’ять дипломів учасників конкурсу!

 

В наступному навчальному році на нас чекає «Педагогічний ОСКАР – 2019». А тому вмикаємо весь свій креатив, інновації, реалізуємо творчі задуми, систематизуємо педагогічні напрацювання і – вперед, до освітянських перемог, бо ми того варті!

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ