Події

 

Цикл відкритих занять фахової майстерності

викладачів фізичного виховання

 

У Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі викладачі фізичного виховання циклової комісії загально-технічних дисциплін провели цикл відкритих занять фахової майстерності з модуля «Баскетбол» з метою популяризації фізичної культури та спорту.

 

14.02.2019 р. викладачем Шкурко В.В. було проведено відкрите заняття в гр. ХТ-18-2 на тему «Різновиди технічних елементів з баскетболу». Студенти вдосконалили рухові навички та здібності, збагатили ігровий досвід. Щоб підвищити інтерес до вивчених прийомів, викладач підготував цікаві ігрові ситуації та естафети. Заняття пройшло у позитивній атмосфері.

 

 

 

05.03.2019 р викладач Моцієнко Л.М. провела відкрите заняття в гр. ХТ-18-1 на тему «Техніка виконання основних елементів баскетболу». Студентська молодь мала змогу розвивати специфічні сприйняття – відчуття «м’яча», «партнера», «колективу» та намагалися використовувати їх у ігровій діяльності. Заняття вийшло емоційно яскраве, студенти із задоволенням брали активну участь в усіх запропонованих завданнях.

 

 

 

Під час таких занять виховується інтерес до фізичної культури, яка має велике значення в підготовці людини до продуктивної праці, зміцнюється здоров'я студентів, розвиваються при цьому наполегливість, воля, цілеспрямованість, рішучість для успішної трудової діяльності майбутніх спеціалістів.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ