Події

 

Тренінг «Формування навичок безпечної поведінки в молодіжному середовищі

та збереження репродуктивної функції»

 

05.02.2020 р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в рамках роботи психологічного клубу «Синтон» була організована профілактична зустріч старостату КДКЕТ з психологом Центру планування сім’ї та репродуктивного здоров’я м. Кривого Рогу Айзенштейн Людмилою Олександрівною з питання збереження репродуктивного здоров’я молоді. Психологом Центру зі студентами був проведений тренінг «Формування навичок безпечної поведінки в молодіжному середовищі та збереження репродуктивної функції».

 

Під час тренінгу були розглянуті особливості фертильного віку, психологічні та фізіологічні умови формування здорової репродуктивної системи людини, засоби збереження репродуктивної системи молодої людини та народження в майбутньому зорових дітей, а також проведене міні-тестування з теми взаємовідносин між молодими людьми.

 

 

В процесі спілкування був зроблений наголос на адекватну самоідентифікацію, повагу до себе та до свого оточення, любов, розуміння розвитку репродуктивної системи людини. Тренінг пройшов в формі активного спілкування, що допоможе старостам груп на кураторських годинах донести корисну просвітницьку інформацію до всіх студентів технікуму по формуванню навичок безпечної поведінки в молодіжному середовищі та збереженню репродуктивного здоров’я.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ