Події

 

Міні конференція «Портрет майбутньої професії»

 

05.02.2020 р. у читальній залі бібліотеки КДКЕТ, студентами груп ОБ-17-1 та РС-18-2 (куротори Василененко Н.Б. та Лушнікова О.Ю) було проведено міні конференцію «Портрет майбутньої професії».

 

 

Загальною декларацією прав людини визначено, що кожна людина має право на вільний вибір професії. Яка глибока думка закладена в словосполученні «вибір професії», скільки викликає вона емоцій та сподівань і водночас скільки породжує проблем, тому на захід були запрошені групи першого року навчання, що нещодавно обирали свій «життєвий шлях».

 

 

Народна мудрість каже: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, щоб радісно було йти на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від вдало обраної професії. Вибір професії — це справа не одного дня, організатори намагалися розкрити суть обраної професії, та довести, що: «Лише трудом дорослішають душі, й лише трудом на світі сущі ми».

 

 

Гості були зацікавленими та активними, сміливо брали участь у обговоренні важливих питань і були за це винагородженні, як і потребує кожна робота.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ