Події

 

Інформаційно-просвітницька робота соціально-психологічної служби технікуму

в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

 

З нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який щорічно відзначається 18 листопада, соціально-психологічною службою Криворізького державного комерційно-економічного технікуму проводиться інформаційно-просвітницька кампанія з підвищення обізнаності учасників освітнього процесу про сексуальну експлуатацію та насильство над дітьми.

 

Так, протягом листопада-грудня 2020р. на інтернет - сторінці «Соціально-психологічна служба» сайту КДКЕТ  педагогічному та студентському колективам технікуму, співробітникам, батькам здобувачів освіти було запропоновано до перегляду онлайн-відеолекторій «Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей і потреба в запобіганні таким діям».

 

Також на сайті КДКЕТ розміщені інформаційні матеріали, що були підготовлені та адаптовані Радою Європи спільно з МОН України в рамках проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»: буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді; відеоролики «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті та «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри.

 

В рамках реалізації педагогічно-батьківського проєкту «Навчаємо та виховуємо разом» батьки здобувачів освіти також мали можливість підвищити свій рівень обізнаності щодо проблеми сексуальної експлуатації дітей через інтернет простір за допомогою перегляду 5-ти навчальних відео уроків «Батьківство в епоху цифрових технологій» розміщених на інтернет - сторінці «Соціально-психологічна служба» сайту КДКЕТ.

 

 

 

Члени департаменту захисту прав та інтересів студентів студентського парламенту також були залучені до участі у перегляді циклу лекцій з використанням відеоматеріалів з метою розширення знань з проблем насилля над людиною.

 

 

Для педагогічних працівників Міністерство освіти і науки спільно з Громадською спілкою «А21 Україна» з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» підготували вебінар «Живи вільно!» щодо протидії торгівлі людьми, який допоможе провести подальшу інформаційно-профілактичну роботу серед здобувачів освіти. Так, 4 грудня 2020р. у рамках спільної роботи соціально-психологічної служби та методичного об’єднання кураторів відбулось засідання «Школи молодого куратора», де було презентовано матеріали даного вебінару та обговорені подальші дії щодо планування просвітницької роботи з даного напрямку.

 

 

Соціально-психологічна служба КДКЕТ

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ