Події

 

День інформатики в КДКЕТ

 

4 грудня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі з нагоди Дня інформатики студенти ІІ курсу (гр.ОБ-18-1, ХТ-18-1, ПТБ-18-1, РС-18-1, ГС-18-1) взяли активну участь в інтерактивному конкурсі – квесті, який організувала викладач інформатики Бєла Л.П.

 

 

Квест пройшов із використанням QR-технологій та мав на меті застосовування студентами набутих знань з інформатики в нестандартних ситуаціях, використання мобільних технологій в навчальній діяльності, розвиток ініціативності, спритності та творчої активності.

 

 

Команди студентів на швидкість проходили маршрут із 5-ти станцій: "Бліц", "Плутанина", "Контрольне питання", "Розминка", "Архіватор". Після виконання завдань на кожній станції потрібно було відсканувати QR-код із підказкою до основного завдання.

 

 

 

 

 

Студенти швидко, весело та креативно проходили свої маршрути. Переможцем стала команда гр. ХТ-18-1.

 

 

Також цього ж дня відбулася загальнотехнікумівська олімпіада з інформатики. Її учасники, студенти другого та третього курсів, виконували теоретичну та практичну частини олімпіади. Теоретична частина пройшла у вигляді тестів, а практична частина включала виконання завдань на комп'ютерах в текстовому редакторі Word та табличному редакторі Exсel.

 

 

Результати олімпіади: І місце - Босенко Єлизаветта (гр. ХТ-18-1), ІІ місце - Вижимок Вікторія (гр. ХТ-18-1), ІІІ місце роділили Тикоцька Світлана та Вакула Катерина (гр. ОБ-18-1).

 

 

Вітаємо переможців!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ