Події

 

Урок мужності за темою «На захист рідної землі!»

 

4 грудня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі студентами групи ХТ-17-1 (куратор - Верещук О.С.) проведено урок мужності за темою «На захист рідної землі!» до Дня збройних сил України. Захід мав на меті виховувати патріотичні почуття, національну гідність; усвідомлення подвигу, героїзму наших захисників, їх самовідданості та жертовності в ім’я нашого майбутнього.

 

На зустріч були запрошені студенти групи ХТ-19-1 (куратор - Пислиця О.І.). В ході уроку студенти у формі доповідей висвітлили основні сторінки становлення і розвитку української армії; переглянули фрагменти кінофільмів про здобутки Збройних сил України. Ліричні пісні та поетичні рядки нагадали всім про місію українських солдат, про найвищі цінності життя, свободи та миру. Учасники заходу урочистою хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих героїв.
Наприкінці уроку танцювальна композиція від майстрів хореографічного жанру збурила піднесені почуття і стала гарним подарунком до знаменної дати.

 

 

Такі зустрічі нагадують нам про найголовніше в житті - любов та взаємоповага в родині, збереження життя і здоров’я, єднання в ім’я миру і свободи.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ