Події

 

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

 

1 грудня 2019 року світова спільнота відмічає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості та нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з найбільш глобальних проблем людства. Щорічно до цієї дати долучаються і студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

Напередодні 1 грудня, відбувся відеолекторій «СНІД – не вирок!», мета якого навчити молодь всерйоз сприймати факт, що ми живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу та його наслідків безпосередньо стосується кожного.

 

2 грудня в фойє технікуму відбувся конкурс Quilt – 2019 «В майбутнє без СНІДУ». «Квілт» – пам`ятне полотно, яке спонукає людину замислитися над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, бо лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю.

 

Протягом дня мобільна група «Наркопосту» проводила роз’яснювальну роботу серед ровесників, розповсюджуючи «Пам’ятки безпеки».

 

 

У студентському парламенті технікуму серед представників всіх навчальних груп було проведено брифінг «Я за 100% життя». Під час виступів юнаки та дівчата висловлювали власну позицію щодо вирішення проблеми епідемії, боротьби з проявами дискримінації хворих, толерантного ставлення до них. Наприкінці заходу молодь дійшла висновку, що необхідно бути обережними, цінувати та берегти кожну неповторну хвилину свого життя.

 

4 грудня відбулася відверта розмова «Жити в світі, де є ВІЛ», яку підготували студенти груп РС-17-1 та РС-19-2 (куратори Моцієнко Л.М., Озеряник Л.Г.).

 

На початку зустрічі молодь розповіла присутнім про СНІД, як жахливе явище в історії людства.

 

Мініатюра «Вчинок і наслідки» показала, що різноманітні життєві ситуації, які можуть трапитись з ними у повсякденному житті можуть призвести до трагічного фіналу.

 

 

Виступи студентів були не лише цікавими, а й змістовними, інформаційно-насиченими, пізнавальними і, водночас, проникливими й зворушливими.

 

Отож, цінуйте життя, не марнуйте його, проживайте кожен день із радістю, з посмішками, з теплом та любов’ю!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ