Події

 

До Міжнародного дня боротьбі з насильством і булінгом у закладах освіти

 

До Міжнародного дня боротьбі з насильством і булінгом у закладах освіти, що відзначався 04 листопада, у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше - Криворізький державний комерційно-економічний технікум) була проведена активна комплексна робота щодо профілактики булінгу в освітньому середовищі. Тема цього року по всій Україні – «Боротьба із залякуванням в інтернеті та іншими формами онлайн-насильств за участю дітей».

 

 

Просвітницька кампанія з питань булінгу, що була організована соціально-психологічною службою, була націлена на інформування здобувачів освіти та їх батьків. Так, 03 листопада 2021р., під час кураторських годин в онлайн форматі студенти І-ІІ курсів були ознайомлені з адміністративною відповідальністю за скоєння цькування; навчилися відрізняти конфлікт від булінгу; дізналися, куди можна звернутися в ситуації булінгу.

 

 

 

Також в рамках педагогічно-батьківського проєкту «Навчаємо та виховуємо разом!» батькам була надіслана інформація про типові ознаки булінгу, способи впливу батьків на конфліктні ситуації, ситуації булінгу з їхніми дітьми та запропонований для перегляду відеоролик «Як зупинити булінг: поради для батьків».

 

 

По завершенню інформаційної кампанії з метою визначення рівня розповсюдження проблеми булінгу у студентському середовищі, в тому числі кібербулінгу, практичним психологом коледжу Олександрою Дуплій було організовано анонімне онлайн-опитування серед здобувачів освіти І-ІІ курсів. В опитуванні взяли участь 107 респондентів. За результатами дослідження була побудована подальша профілактична робота.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ