Події

 

ТРЕНІНГОВІ ЗАНЯТТЯ «ЗНАЙОМСТВО»

для груп нового набору 2021року

 

В сьогоднішніх умовах проблема адаптації особистості до нових умов життя є надзвичайно актуальною. З досвіду минулих років відомо, що вступаючи на навчання до вищого освітнього закладу, здобувачі освіти зустрічаються з рядом проблем, що пов’язані з недостатньою психологічною готовністю до нових умов навчання, з руйнуванням роками вироблених установок, навичок, звичок, ціннісних орієнтацій вихованців середньої школи. Перші кроки вчорашнього школяра вимагають від нього не тільки старання та загальної підготовки, але й значних якісних змін. Саме психологічну адаптацію розглядають як один із провідних способів і необхідну умову соціалізації особистості.

 

З цією метою протягом вересня 2021р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше - Криворізький державний комерційно-економічний технікум) з групами нового набору 2021-2022н.р. проводилися тренінгові заняття «Знайомство».

 

 

 

Саме в рамках діагностично-корекційної програми «Знайомство» традиційно на початку навчального року практичний психолог Дуплій Олександра допомагає будувати, у новостворених групах, атмосферу довіри. Тренінги «Знайомство» містять вправи з тімбілдингу та практичні завдання, що підвищують комунікативні навички, мотивують до самовдосконалення, рефлексії. Здобувачі освіти розповідали про свої особливості, індивідуальні риси характеру, схильності та цілі, вчилися розуміти один одного, розвивали доброзичливе ставлення до кожного учасника.

 

 

 

Особливістю цього виду діяльності також є те, що одна й та сама програма тренінгу в кожній групі проходить по-різному і завжди має непередбачуване завершення, що залежить від особистісних якостей кожного з учасників. Дані заняття є ефективними і одразу дають можливість виявити проблеми, якщо вони є, і побудувати подальшу індивідуальну або групову роботу.

 

 

 

 

Тренінги «Знайомство» завжди проходять у невимушеній і доброзичливій атмосфері. По закінченню члени новоствореного колективу налаштовані на спільну роботу, готові виявляти творчість та нести відповідальність за спільну справу.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ