Події

 

День працівників освіти в КДКЕТ

 

4 жовтня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. Зранку у закладі звучали теплі привітання, щирі слова любові від вдячних вихованців тим, хто обрав для себе нелегкий шлях – бути освітянином. Адже вчитель – це людина, яка не просто дає знання, а яка взяла на себе величезну місію – виховувати людей, залишати добрий слід в душі кожного.

 

 

Цього дня у технікумі на викладачів чекали різні приємні сюрпризи від студпарламенту: і затишне чаювання, і романтична фотозона, і поздоровлення під музичний супровід. Особливим «наказом» парламентери звільнили своїх наставників від їх звичного обов’язку проводити заняття та самі спробували себе у ролі педагогів. У той час викладачів гостинно запросили на вишукане чаювання, аби вони мали змогу відпочити й поспілкуватися святкового дня.

 

 

 

 

Головною подією стало урочисте привітання освітян у читальній залі закладу. Учасники МСТ «Меркурій» створили неповторну, зворушливу атмосферу свята, вітаючи своїх наставників душевним співом, ліричними віршами. Поетичний образ Дівчини-Осені та піднесені виступи ведучих нагадали всім про прекрасні хвилини пізнання і відкриття, які дарує кожній людині вчитель.

 

 

 

 

Соковитою родзинкою заходу став творчий блок «Мої враження від викладацького експерименту», в рамках якого студенти, котрі спробували себе у ролі викладачів, ділилися «досвідом» і незвичними відчуттями. Поздоровлення членів студентського парламенту зігріли серце кожного освітянина проникливими емоціями та словами.

 

 

 

Також протягом дня студенти-репортери проводили відеозйомку І–го випуску «КДКЕТTime» про святкування Дня вчителя у закладі, з прямою мовою викладачів, які давали оригінальні інтерв’ю з нагоди свята.

 

 

 

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КДКЕТ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, щиру радість від свята (відео).

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ