Події

 

Відкритий виховний захід з циклу Народознавчий калейдоскоп на тему:

«Славлять щовесни Великдень»

 

4 квітня 2018 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся відкритий виховний захід на тему: «Славлять щовесни Великдень», гр. ХТ-17-3 (куратор Заіка О.А.), з метою розширення знань студентів про святкування найвеличніших християнських свят та відродження в пам’яті звичаїв, обрядів українського народу, виховування у студентів почуття любові до рідної землі.

 

На захід завітали гості, яким оповіли про Вербну неділю, про те, звідки з’явилася в нас традиція освячувати гілочки верби. Пригадали про традиції та повір’я українців, що стосуються кожного дня останнього тижня перед Великоднем, лунали цікаві факти про свято, історію походження української писанки, значення основних ліній, візерунків та кольорів.

 

 

Учасники дійства вміло декламували вірші, розповідали легенди про Великдень, Вербу та традиції, пов’язані з цим святом, а також роз’яснили присутнім про різницю між крашанкою, писанкою, крапанкою, дряпанкою та мальованкою, про особливості писанкарства та священну традицію випікання паски, якій українці завжди надавали особливого значення.

 

Позитивні емоції та гарний настрій супроводжувався й під час майстер-класу по декоруванню великодніх атрибутів в техніці «де-купаж» та свічок, створення квіткових композицій до свята Пасхи.

 

Наприкінці зустрічі гості заходу подякували учасникам за змістовні, яскраві сторінки духовної спадщини нашого народу та висловили сподівання на проведення подібних заходів у майбутньому.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ