Події

 

Філософська година «Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк»

(до дня народження Т. Г. Шевченка)

 

4 березня 2020 року у читальній залі КДКЕТ відбулася філософська година «Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк», присвячена 206-ій річниці від народження великого Кобзаря, яку підготували студенти групи ГС-18-1 (куратор – Лакомова О.В.).

 

 

Під час зустрічі студенти висвітлили сторінки життєвого та творчого шляху митця, відмітили труднощі та незгоди, які супроводжували поета протягом всього життя. На заході лунали пісні на вірші поета «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої, думи мої» та інші. Студенти дізналися про Шевченка як художника, портретиста, пейзажиста, переглянувши альбом його художніх робіт.

 

 

На свято були запрошені студенти другого курсу, які мали можливість перевірити свої знання щодо творчості та доленосних моментів життя Т.Г. Шевченка в ході пізнавальної вікторини.

 

 

 

Учасники та гості заходу відзначили ліричний і водночас патріотичний настрій зустрічі. Студенти зробили висновок, що Т.Г. Шевченко – це той національний лідер, якого потребує наша держава сьогодні. Нетлінним залишається його заповіт: «Учітеся, читайте, чужого навчайтесь і свого не цурайтесь».

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ