Події

 

Відкрите семінарське заняття на тему: «Столовий посуд, набори та столова білизна»

 

04.02.2021 р. в Криворізькому державному комерційно-економічного технікумі було проведено відкрите семінарське заняття на тему: «Столовий посуд, набори та столова білизна» (викладач Пислиця А. І., гр.. РС-20-2).

 

 

Під час заняття викладач поєднала дві форми роботи – очну та дистанційну, що є важливою вимогою сучасної освіти, адже саме зараз відбувається перехід до моделі освітнього процесу, яка поєднує можливості традиційної та електронної форм навчання.

 

 

Студентам були запропоновані різнопланові завдання із застосуванням освітніх інновацій, такі як: дидактична гра – розгадування ребусів, випереджувальні завдання - підготовка і захист презентацій, бліц турнір з елементами імітації та візуалізації, розв’язання тестів в Google-формі, інтерактивні кросворд та пазли, індивідуальна робота з використанням онлайн-сервісів Jigsaw Planet, Cross.

 

 

 

Заняття виявилося актуальним, цікавим та інформаційно-насиченим. Студенти були налаштовані на плідну працю та високі результати, мали змогу дискутувати, порівнювати та аналізувати.

 

 

Інноваційний підхід до проведення занять забезпечує позитивну мотивацію здобуття знань, дає відчуття потреби у самоосвіті, формує стійкий інтерес до дисципліни та сприяє розвитку творчої особистості викладача та студентів.
 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ