Події

 

День інформатики в КДКЕТ

 

03 грудня 2020 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі з нагоди Дня інформатики для студентів ІІ курсу проведено інтерактивний квест «INFO-DRIVER» (викладач інформатики Бєла Л.П.). Учасниками стали команди груп ОБ-19-1, ХТ-19-1, ПТБ-19-1, ГС-19-1, а проводили квест студенти третього курсу групи ОБ-18-1.

 

 

Квест пройшов із використанням QR-технологій та мав на меті застосовування студентами набутих знань з інформатики в нестандартних ситуаціях, використання мобільних технологій в навчальній діяльності, розвиток ініціативності, спритності та творчої активності.

 

 

 

Команди студентів на швидкість проходили маршрут із 5-ти станцій: "Бліц", "Плутанина", "Контрольне питання", "Розминка", "Архіватор". Після виконання завдань на кожній станції потрібно було відсканувати QR-код із підказкою до основного завдання. Студенти швидко, весело і креативно проходили свої маршрути. Після змагань для учасників квесту студенти Любченко Валентин, Сивокінь Руслан та Німечик Віталій (гр. ХТ-19-1) підготували гумористичний стендап «Мама і комп’ютер».

 

 

Результати оцінювало журі квесту, до складу якого ввійшли викладачі інформатики Заволока Т.І. та Кочетилов О.О. Найспритнішими виявилася команда групи ХТ-19-1.

 

 

Також цього ж дня відбулася загальнотехнікумівська олімпіада з інформатики. Її учасники, студенти другого та третього курсів, виконували теоретичні та практичні завдання. Результати олімпіади: І місце -Герасименко Ігор (гр. ГС-19-1), ІІ місце - Анохіна Аріна (гр. ХТ-19-1), ІІІ місце розділили Плескун Марія та Кіряхно Каріна(гр. ПТБ-19-1).

 

 

 

Вітаємо переможців!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ