Події

 

Засідання секції викладачів

кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» КТК «Педагог»

 

03 грудня 2019 року відбулося чергове засідання секції викладачів кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» (керівник Єніна Л.І) КТК «Педагог» з метою обговорення плану роботи та основних завдань секції викладачів на поточний навчальний рік.

 

 

Під час засідання викладачі взяли участь в аукціоні методичний ідей: Моцієнко Л.М. розповіла про «Самостійні заняття студентів з фізичної культури для гармонійного розвитку та покращення працездатності», Лакомова О.В. ознайомила з інноваційними технологіями на заняттях з математики, Гавриляк Л.С. запропонувала ефективні прийоми формування професійно-комунікативної культури фахівців зі сфери обслуговування населення, Верещук О.С. розкрила роль онлайн-ресурсів в освітньому процесі.

 

 

Керівник секції Єніна Л.І. підвела підсумки цікавої, плідної зустрічі, де всі викладачі й запрошені гості не залишились осторонь під час обговорення даних питань та погодились, що цікавий, інноваційний процес навчання студентів має важливий вплив на їх подальше становлення як майбутніх спеціалістів.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ