Події

 

Творча майстерня «Знай та відстоюй права споживачів»

 

03.12.2018р. до Міжнародного дня волонтера, в рамках професійного клубу «Споживач та ринок» відбулася творча майстерня «Знай та відстоюй права споживачів». Очолила майстерню Кожемяка Наталя Євгенівна, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Організатори – викладачі спецдисциплін циклової комісії торгівлі та підприємництва, координатори волонтерських міні-проектів «Проблеми соціуму» та «Школа молодого споживача» Галямар В.О., Біла І.В., Осадча І.А. Учасники – студенти І, ІІ, ІІІ курсів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність».

 

 

Всі присутні говорили про захист прав споживача, його поведінку в рамках закону, права та обв’язки учасників ринку. В рамках заходу між студентами та фахівцями в сфері права, викладачами спецдисциплін відбувся обмін думками, знаннями, творчими знахідками.

 

 

Тренінгові вправи, робота в команді, творчі завдання, відеолекторій створили теплу продуктивну атмосферу, в рамках якої кожен прийшов до висновку, що відстоювати права споживача не тільки можна та потрібно, але ще й корисно. Результатом роботи в майстерні стали не тільки реальні знання та вміння, важливим видався сам процес збагнення істини й створення власного творчого продукту. Студенти охоче працювали над спільними завданнями, проявивши командний дух та жагу до лідерства, і ще з більшим задоволенням презентували власноруч створені корисні та яскраві пам’ятки споживача. Всі ще раз переконалися у мудрості слів видатного українського поета Василя Стуса: «Знання ваших прав – ваша сила».

 

 

Отриманні знання та вміння студенти зможуть використовувати не тільки в подальшій професійній діяльності, а і у рамках волонтерства шляхом інформаційно-просвітницької роботи.

 

Одна з чудових якостей сьогоднішньої майстерні - це відчуття свободи творчості та повноцінного життя, що пережили і запам'ятали учасники. Воно виключило сухий академізм правових дисциплін і увійшло у духовний досвід студентів та викладачів, тобто стало частиною культури кожної особистості. Знай та відстоюй свої права, допомагай іншим!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ