Події

 

Єдина Інформаційна година «Сучасні виклики Європейського Союзу»

 

3 листопада 2021р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше - Криворізький державний комерційно-економічний технікум) в групах І-ІІI курсу було проведено єдину інформаційну годину «Сучасні виклики Європейського Союзу» (методчні рекомендаціі підготовлені викладачем Доренко А.А.)

 

 

1 листопада світова спільнота відзначає День заснування Європейського Союзу (ЄС), який утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, що набув чинності 1-го листопада 1993 -го року, i який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.

 

 

Сьогодні ЄС — економічний та політичний союз 27 держав-членів, що розташовані здебільшого у Європі. Європейський Союз — це сім’я демократичних європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання. Євросоюз — це не держава, що має замінити існуючі держави, і він також значно більший за будь-яку міжнародну організацію. Європейський Союз створив спільну валюту, динамічний спільний ринок, в якому люди, послуги, товари і капітал пересуваються вільно. ЄС намагається зробити так, щоб внаслідок соціального прогресу та справедливої конкуренції якомога більше людей могли скористатися перевагою спільного ринку.

 

 

Але сьогодні ЄС переживає непрості часи. Сучасні виклики перед європейською спільнотою визначають його майбутнє на багато років вперед. Тому викладачі намагались відверто розповісти студентам про ті проблеми та конфлікти, які сьогодні постали перед європейською спільнотою.

 

Захід викликав жваве обговорення та інтерес серед студентів.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ