Події

 

ДОЛУЧАЄМОСЬ ДО СПІЛЬНОТИ АКТИВНИХ ОСВІТЯН ЧЕРЕЗ «ВСЕОСВІТУ»!

 

Відомо, що сучасні процеси реформування освіти та зміни у сфері підвищення педагогічної кваліфікації надали освітянам свободу вибору та розширили можливості для професійного зростання.

 

Національна освітня платформа «ВСЕОСВІТА» (що має гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в освітньому процесі») вже давно користується популярністю та повагою у педагогічної спільноти. Адже варіативність форм та тематики дистанційних заходів підвищення кваліфікації задовольняє найвибагливіші очікування освітян – курси, марафони, інтенсиви, конференції, семінари, вебінари.

 

 

Викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) вже мали нагоду скористатися пропозиціями «ВСЕОСВІТИ» з питань організації дистанційного навчання, про що свідчать численні сертифікати, зараховані у підвищення кваліфікації.

 

Але процес професійного розвитку – безперервний, тому 3 листопада 2021 р. викладачі спецдисциплін Галямар В.О., Біла І.В., Захарченко Т.Й., Константінова Н.В., Осадча І.В. вдосконалювали свій інструментарій контролю знань студентів через участь у вебінарі «Конструктор тестів, схвалений грифом МОН. Надійний інструмент для перевірки знань».

 

 

Широка цільова аудиторія (педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів загальної середньої, професійно-технічної, фахової передвищої освіти) та більше тисячі учасників вебінару – підтвердження актуальності запропонованої теми заходу.

 

Мета вебінару - надання практичних порад щодо можливостей використання сучасного тестового конструктору; розгляд оновлень у функціоналі створення та проходження тестів на платформі «ВСЕОСВІТА».
Професійний спікер, цікавий, змістовний матеріал, інтерактивний квест, детальне знайомство з електронними посібниками «Конструктор тестів» та «Конструктор уроків», алгоритмами і варіаціями їх використання – все це суттєво поповнило арсенал фахових компетенцій викладачів.

 

 

Слід зазначити, що натепер, особливо в умовах дистанційного навчання, викладачі циклової комісії вже достатньо активно використовують конструктори «ВСЕОСВІТИ» у викладанні комерційних та товарознавчих дисциплін, тому на власному досвіді впевнилися, що це сучасні, надійні та якісні інструменти для кожного педагога.

 

Тож, як результат – отримання інтерактивного навчального досвіду нового рівня, успішне складання підсумкового тесту за темою вебінару та отримання чергових сертифікатів підвищення кваліфікації.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ