Події

 

Міські змагання з баскетболу

 

Вітаємо жіночу баскетбольну команду КДКЕТ та її тренера з блискучою перемогою в міських змаганнях серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. м. Кривого Рогу.

 

31 жовтня – 03 листопада 2017 року на базі Криворізького коледжу економіки та управління відбувся відбірковий турнір з баскетболу в залік спартакіади міста серед ВН закладів І-ІІ р.а.

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум представляла команда дівчат на чолі з тренером Яковенко Іриною Сергіївною, до складу якої увійшли: Матряшина Тетяна (гр. ВХП-15-1), Данильчук Аліна (гр.РО-15-1), Самбурська Надія (гр. ВХП-15-2), Костяк Любов, Назарчук Аліна (гр.РС-16-2), Семиконь Анастасія (гр. ХТ-16-1), Паляниця Каріна (гр.РС-17-1), Кошин Людмила (гр.ПТБ-17-1) та Чернявська Наталія (гр. ГС-16-1).

 

 

 

Поєдинок між командами Північного регіону завдяки своїм фізичним можливостям та командній згуртованості, наполегливості, результативності, спортивному завзяттю закінчився перемогою нашої команди та виходом у фінал.

 

 

07-08 листопада на базі Криворізького коледжу національного авіаційного університету пройшли фінальні ігри з баскетболу, в яких дівчата КДКЕТ перемогли команду ККНАУ і у професійній, безкомпромісній боротьбі перемогли команду Криворізького медичного коледжу, посівши почесне перше місце у загальному заліку.

 

 

Щоденна напружена праця робить вас кращими на спортивній арені, і ми віримо, що ви і надалі будете гідно представляти наш славетний заклад на обласних змаганнях, які відбудуться у квітні місяці.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ