Події

 

STEM-вікторина «Математика - цариця всіх наук»

 

Протягом 1-3 квітня 2021 для слухачів підготовчих курсів Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) з нагоди Всесвітнього дня математики відбулася STEM-вікторина «Математика - цариця всіх наук», організована викладачами математики Бєлою Л.П. та Лакомовою О.В.

 

STEM – це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюються природничо-науковий компонент плюс інноваційні технології. Такий підхід вимагає різних і більш складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

 

 

Під час заходу слухачі підготовчих курсів перевірили математичні знання та підвищили інтелектуальний рівень, активно брали участь у вікторині, з використанням новітніх методів. Учасники вирішували завдання, застосовуючи свої теоретичні знання на практиці, проводили експерименти.

 

 

Тематика завдань охоплювала відомості з алгебри та геометрії середньої шкільної ланки. Від початку до кінця гри боротьба між суперниками була напруженою – кожен намагався найшвидше дати правильну відповідь та здобути статус переможця.

 

Проведення занять з елементами STEM - освіти сприяє підготовці здобувачів освіти до реального життя, формуванню компетентностей, які дозволять розв’язувати реальні практичні потреби, а це відповідає запитам та вимогам сучасності.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ