Події

 

«Ярмарок професій»

 

Криворізький фаховий коледж торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу завжди обирає креативні формати профорієнтації. Тому команда викладачів та студентів активно долучилася до щорічного міського профорієнтаційного заходу «Ярмарок професій», який яскраво стартував 3 лютого 2022 року у Творчому центрі ПК «Металург».

 

 

 

Більше 40 закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти допомагали випускникам 9-х та 11-х класів розібратись у різноманітті спеціальностей та напрямів підготовки. Адже усвідомлений вибір професії вплине на якість їх подальшого життя, визначить успішність самореалізації.

 

 

 

Локація коледжу користувалася неабиякою популярністю у відвідувачів, які бурхливим енергійним потоком рухались поміж банерів, стендів, дивились відео, знайомились із затребуваними спеціальностями сфери торгівлі та послуг, змітали рекламну продукцію та обіцяли серйозно подумати про навчання саме в нашому освітньому закладі.

 

 

 

 

 

 

 

Можна впевнено звітувати - команда коледжу відпрацювала перший ярмарковий день чітко, оперативно, креативно. Івент для молоді триватиме ще два дні. Тому, далі буде…

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ