Події

 

Майстер-клас «Використання сучасних DIGITAL – інструментів у освітньому процесі»

 

2 грудня 2021 року в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу викладачі інформатики та комп’ютерної техніки Лілія БЄЛА та Максим ІВАНОВ взяли участь в онлайн-засіданні регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики коледжів Північного регіону м. Кривого Рогу на тему «Використання сучасних DIGITAL – інструментів у освітньому процесі».

 

 

Під час майстер-класу ментори представили інноваційні методи та ресурси для проведення дистанційних та мішаних занять: сучасні інструменти для створення презентацій, онлайн-редактори для створення статичних та анімаційних дизайнів та якісних відеороликів, програми для створення мультфільмів, онлайн дошок, інтерактивних опитників, випадкових коліс та ін. Лілія БЄЛА провела з учасниками зустрічі майстер-клас на тему «Технології створення віртуальних квест-кімнат», на якому розкрила можливості онлайн-платформи Learnis.

 

 

Учасники засідання відчували себе студентами, коли на собі випробовували методи використання навчальних онлайн-ресурсів, із захопленням проходили та створювали інтерактивні завдання. По закінченню майстер-класу всі викладачі отримали практичний кейс з використання DIGITAL – інструментів на заняттях.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КФКТГРБ