Події

 

Відкрите заняття із дисципліни «Зарубіжна література» на тему:

«Уособлення людської самотності в оповіданні М.Павича «Скляний равлик»»

 

02.12.2020р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі було проведено відкрите заняття із дисципліни «Зарубіжна література» на тему: «Уособлення людської самотності в оповіданні М.Павича «Скляний равлик»» (викладач Гавриляк Л.С.). Форма заняття була несподіваною і цікавою: студентам було запропоновано – урок-загадку, що згуртувало групу РС-20-1 у пошуках відгадок, спонукало до постійного напруження думки та критичного мислення, а тому гостра інтрига несподіванки зберігалася протягом усього заняття.

 

 

Актуальним на уроці було і те, що викладач поєднала дві форми роботи – очну та дистанційну (студенти виконували тести та практичні завдання за допомогою навчальної платформи Сlassroom), що є життєво необхідним атрибутом сучасної форми навчання. Для кращого засвоєння прочитаного твору на занятті були задіяні різноманітні методи навчання, а саме: вправа «Конструктивна деталь», «Ребус»; рубрика «Це цікаво» (пошукова робота студентів); робота з аудіокнигою та текстом; робота з музичними матеріалами; аналіз композиції оповідання; розкодування символіки твору, що дало змогу більш детально осмислити зміст аналізованого оповідання та розкрити виховну мету твору. Урок пройшов в атмосфері щирості та відвертості, студенти мали змогу дискутувати, порівнювати та аналізувати і зрештою прийшли до думки про важливість існування вічних духовних цінностей у людських стосунках.

 

Відкриті нестандартні форми занять необхідні, бо допомагають студентам краще пізнати предмет, вивчити міжпредметні зв’язки та вдосконалити свої знання та практичні вміння, а викладачеві еволюціонувати, досягати нових висот і збагачувати свій педагогічний досвід.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ